Jaapani ja Hiina aiad

Et jätkata hoogsalt programmi „Avasta Singapuri” ja saada seni külastamata kohtade nimekirjast veel mõni atraktsioon maha tõmmata, sai eile käidud Jaapani ja Hiina aedades.

Väga sümpaatne park – järve keskel on kaks saart: üks neist on kujundatud Jaapani stiilis, teine Hiina stiilis. Hiina aias on veel omakorda bonsai aed, kus on hästi palju väikseid bonsai puid, vanim neist 300 aastat vana. Lisaks on seal veel kilpkonnade muuseum, mis on eriti uhke oma väidetavalt maailma suurima elus kilpkonnade kollektsiooni üle. See muuseum mulle eriti ei meeldinud, sest kilpkonnad olid pisikestes tühjades klaaskastides ja nägid võrdlemisi nukrad välja. Loomaaia kilpkonnad, kellel on palju looduslähedasem ja suurem elupaik, nägid oluliselt reipamad ja rõõmsamad välja.

dsc04234.jpg

(minu taustal on aukartust äratav 300-aastane bonsai puu)

Rohkem pilte aedadest saate näha siin: http://www.facebook.com/album.php?aid=45540&l=c6cf4&id=536321275. Siin on lisaks veel ka mõni pilt õhtusöögilt ühe teise siinse Eestist pärit tudengiga, ülikooli meie campuse hoonetest ja ühest baarist, kus me käisime korterikaaslase Anna ja tema vennaga.

Viimasel ajal on meil siin palju vihma olnud. Hommik algab tavaliselt hästi soojalt ja päikeseliselt, pärastlõunal aga tuleb lühem või pikem korralik vihmasadu, loomulikult äikesega. Parasjagu on jällegi õues raju vihm ja ragistab äike – just kärgatas äike just meie maja juures nii kõvasti, et natuke hirmus hakkas. Aga tegelikult äike mulle meeldib – eriti siis, kui ise mugavasti kodus oled ja vaatad aknast õue, kuidas ümberringi sähvib.

Explore posts in the same categories: Blogroll

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: