Tehtud

Eile sai viimane uurimistöö esitatud. Nüüd on elu lill, peaaegu. Luban endale hommikuti kaua magamist ja üldsegi ei stressa. Nojah, doktorit peaksin muidugi hoolega kirjutama, aga alati on ju olemas homme; ja homme on sama hea päev doktorit kirjutada kui täna, nii et järelikult kirjutan homme.

Et mu siinne aeg hakkab otsa saama, siis tegin nimekirja kohtadest, kus tuleb enne ärasõitu käia – sh erinevad looduspargid, lemmiksöögikohad, õhupallisõit jms. Laupäeval sai nimekirja läbimisega algust tehtud – kavas oli Singapuri loomaaed. See on äärmiselt sümpaatne, vägagi looduslähedane. Igasugu toredaid loomi on neil seal – valge ninasarvik, igasugu erinevaid primaate, valge tiiger, ülisuured kilpkonnad, väga muhedad suured nahkhiired jne. Mulle meeldis see vist isegi rohkem kui ööloomaaed, sest päeval on rohkem aega – ei pea kõiki atraktsioone piiratud aja jooksul läbi käima. Hästi kahju, et fotoka aku oli tühi, ei saanud ühtki pilti teha.

Eks homme vaatan, mis objekt järjekordselt sihikule võtta, aga nüüd lähen parem ruttu tuttu enne, kui mulle aprilli tehakse.

Explore posts in the same categories: Blogroll

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: